.... jsme připraveni Vám pomoci....

pořizujete   investice ?

Nabízíme Vám nejjednodušší řešení pořízení investic:

Nejdostupnější a nejrychlejší způsob financování
Výrazné snížení potřebné hotovosti
Splácení v delším časovém období zcela bez poplatku za uzavření smlouvy

Financujeme všechny předměty leasingu zařazené v 1. a 2. odpisové skupině, předměty zařazené ve 3. skupině posuzujeme individuálně. Délka leasingové smlouvy je stanovena podle délky odepisování předmětu leasingu. Jsme flexibilní pokud jde o individualizaci nastavení splácení, výběru pojištění a stanovení záruk. Realizujeme i finanční leasing, kde můžete s naším souhlasem pronajmout předmět leasingu třetímu subjektu.

Chybí vám zdroje  ?

  1. Potřebujete finanční prostředky? 
  2. Potřebujete hotovost na další investice? 
  3. Vlastníte stroje, dopravní techniku či jiná zařízení?

 Jsme připraveni Vám pomoci. Zpětný leasing slouží k uvolnění finančních prostředků, které máte vázány ve svém majetku. Prodejem Vámi vybraného předmětu leasingu zvýšíte okamžitě finanční prostředky pro Váš podnikatelský záměr či potřeby a výdaje rozložíte na delší časové období.Chcete zvýšit odbyt ?

Na základě spolupráce s Vámi jsme schopni nabídnout zajímavé leasingové financování určené pro Vaše odběratele - rychlá nabídka financování, délka leasingu 36-60 měsíců, volitelná mimořádná splátka. Odbytový leasing se tak může stát vhodným doplňkem při uzavírání Vašeho obchodního případumáme pro vás řešení
Potřebujete leasing ?
volejte 284 821 670 nebo nám napište

 

Copyright © 2015-2017. RELEAS a.s.